Proč nakupovat u nás…
  • Máme 95 % zboží skladem
  • Expedujeme do 2 pracovních dnů
  • Každý den rozšiřujeme sortiment
  • Vlastní showroom

Vrácení a reklamace zboží nebo vratných dílů

 Záloha na vratný díl -  podmínky vrácení starého dílu

 Na některé druhy zboží, jako jsou např. brzdové třmeny, startéry, alternátory, díly řízení, díly vstřikovacího systému apod. poskytují výrobci slevu v hodnotě starého dílu. Tato sleva se ve formě zálohy připočítává k ceně zboží. Po vrácení starého dílu a jeho uznání výrobcem pro využití v programu repase je záloha zákazníkovi proplacena v plné výši.

  Podmínky pro vrácení a uplatnění zálohy na starý díl:

 díl musí být kompletní, včetně krytek, zátek, visaček (použijte z nového dílu)

  • měl by být vrácen nejlépe v originální nepoškozené a nepolepené krabici (použijte z nového dílu) - toto eliminuje riziko případného poškození produktu během přepravy
  • nesmí být poškozený
  • musí být kompletní (např. alternátor nesmí být rozebraný)
  • nesmí být znečištěn tak, že nelze posoudit jeho technický stav
  • musí být identifikovatelný (etikety, štítky)
  • doporučujeme k dílu přiložit kopii nákupního dokladu a číslo účtu pro vrácení zálohy- usnadní to práci při zpracování vratky

 

Vrácení zálohy proběhne po posouzení vráceného dílu výrobcem.

 Bohužel neumíme definovat, na které díly bude záloha požadována a v jaké bude výši. Tuto skutečnost zjistíme až s objednávkou nového dílu. Pokud si objednáte díl, který spadá do výměnného programu výrobce, budeme vás ihned o této skutečnosti a výši zálohy informovat. Pokud se zálohou nebude souhlasit, můžete bez jakýchkoliv sankcí odstoupit od kupní smlouvy a objednávku zrušit.

 

Poštovné za zaslání vratného dílu do AutoMoto Přikryl hradí zákazník.

 Adresa pro zaslání starého dílu:

 Auto Moto Přikryl s.r.o.

 73911 Malenovice 416

   

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě a jeho obal 

Upřednostňujeme dodání vráceného zboží v původním obalu. Usnadní to identifikaci výrobku, tedy i délku zpracování vratky. Dále eliminuje případné poškození během přepravy. Nepoužívejte žádné lepící štítky ani pásku přímo na krabici.

 Krabici je vhodné zabalit do jiného obalu (krabice, papír nebo folie) a až tento obal zpevnit lepicí páskou. Nepoškozený obal umožní zboží znovu prodat, nebo vrátit dodavateli.

 Adresa pro vrácení zboží:

 Auto Moto Přikryl s.r.o.

 73911 Malenovice 416

 Ke zboží, prosím, přiložte kopií prodejního dokladu a průvodní dopis, ve kterém uvedete kontaktní informace a číslo bankovního účtu pro zaslání kupní ceny. Toto také výrazně zkrátí čas pro úspěšné navrácení zboží. Zboží bude po doručení zpět zkontrolováno, a pokud splní podmínky vrácení, bude vám kupní cena doručena stejným způsobem, jakým jste za objednávku zaplatili. (V případě dobírek se po dohodě se zákazníkem vždy upřednostňuje platba na bankovní účet).

 

Dopravu zboží zpět na adresu firmy hradí zákazník.

 

Výměna zboží za jiné

 Pokud zakoupíte zboží, které si přejete vyměnit za jiné, postupujte stejně, jako byste chtěli zboží vrátit ve 14 denní lhůtě. Zároveň vytvořte novou objednávku na nové zboží.

 

Reklamace zboží

 Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí.

 Pro reklamaci zboží zašlete na adresu provozovny Auto Moto Přikryl, spolu s vyplněným průvodním listem, kde uveďte číslo nákupního dokladu, identifikaci zboží a podrobný popis závady.

 Pro případné doplnění dalších údajů dle požadavků výrobce vás budeme kontaktovat.

 Reklamační řízení započne ve chvíli, kdy obdržíme kompletní zboží i informace nutné k reklamaci.

 Dopravu zboží k reklamaci hradí zákazník. Pokud je reklamace vyřízena jako oprávněná, může zákazník požadovat proplacení nákladů nutných k zaslání zboží. Výše hrazené dopravy se řídí ustanovenim NOZ jako nejnižší nutné náklady k doručení zboží.

 Adresa pro zaslání zboží k reklamaci:

 Auto Moto Přikryl s.r.o.

 73911 Malenovice 416 

 

Vrácení nebo reklamace autobaterie

 POZOR: Baterii nelze zasílat poštou nebo běžnými přepravními službami, neboť obsahuje kyselinu (elektrolyt). Zabalení baterie do krabice, aby nebylo vidět, co je obsahem, proto není řešení. U takového balení může při převozu dojít k převrácení baterie a tím vytečení elektrolytu. Za takto poškozenou baterii tedy nemůžeme nést odpovědnost. Neposílejte autobaterie nebo motobaterie zabalené do neprůhledných krabic Českou poštou nebo klasickými přepravci, mohou se poškodit.

 Při zasílání je bezpodmínečně nutné označit balík štítkem "NEKLOPIT ‑ KYSELINOVÁ BATERIE"